czwartek, 13 kwietnia 2017

Targi LOOK i BeautyVision


Hejka kochane!

Z przyjemnością chcę Wam oznajmić, że zakwalifikowałam się do eventu Blog Beauty Day podczas targów LOOK i BeautyVision w Poznaniu!
CO I KIEDY?

Targi LOOK i BeautyVision to największe targi fryzjerskie i kosmetyczne w Polsce, a odbywają się one w Poznaniu. Najfajniejsze jest w tych targach to, że spotykają się na nich profesjonaliści i amatorzy, ludzie z pasją i interesujący się najnowszymi trendami!


Około 400 wystawców zaprezentuje swoje marki kosmetyków odwiedzającym, można będzie skorzystać z porad fryzjerskich i kosmetycznych, poznać najnowsze trendy prezentowane przez najlepszych fryzjerów i wizażystów z całej Polski oraz obejrzeć niesamowicie ciekawe pokazy, które będą odbywały się na scenie.


Targi odbywają się 22-23 kwietnia. Odwiedzający mogą podejrzeć przy pracy prawdziwych wirtuozów - odbywają się wówczas zawody dla profesjonalistów! Można między innymi podziwiać artystyczne wizje fryzjerskie podczas zawodów KREATOR, ale także konkursy makijażu, stylizacji paznokci, rzęs i makijażu permanentnego! Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośniczek rywalizacji i sztuki!


Największą chyba atrakcją tych targów jest Master of Beauty - Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne we Fryzjerstwie, Makijażu Profesjonalnym, w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz Stylizacji. Bardzo bardzo chcę zobaczyć zmagania profesjonalistów, które z pewnością będą dla mnie ogromną inspiracją, ale też lekcją! Wiele można się nauczyć podglądając mistrzów przy pracy!Jeśli nie chcecie jechać na targi same, możecie wziąć ze sobą swoich brodaczy i drwali, elegancików i tych niepokornych, bo będą oni mogli zobaczyć mistrzowski pokaz umiejętności barberskich!


Gdyby tego było mało to... Organizatorzy urządzają pokaz, którego idea jest piękna i powinna nam Wszystkim przyświecać - 'Piękno bez granic'. Pokaz przygotowała fundacja Nigdy nie jest za późno, z udziałem osób cierpiących na zespół Downa oraz poruszających się na wózkach inwalidzkich. Intrygujący punkt programu targów może dla wielu okazać się przełomowy, otwierając nam oczy na fakt, że każdy, bez względu na wygląd, choroby i inne przeciwności losu jest piękny!

Zapraszam Was gorąco na te targi, będzie tam moc atrakcji i możliwość poznania najnowszych trendów urodowych. 

22-23.04 od 10-18 na MTP. 

Mam nadzieję, że się tam zobaczymy:* 

7 komentarzy:

 1. Widzimy się! :D / cosmeticsdreams.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam się tylko przywitać i powiedzieć do zobaczenia na Targach w sobotę :)

  codziennyuzytek.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Do zobaczenia !!! Mam nadzieję że miło spędzimy czas ;) Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. byłam i bez szału, jak dla mnie znacznie lepsze są Targi Beauty Days w Ptak Warsaw Expo

  OdpowiedzUsuń