poniedziałek, 27 lutego 2017

Dziewczyna lutego - Jagoda

Ahoj! :)

Uff, udało się. Na ostatnią chwilę, ale jednak się udało - przedstawiam Wam Jagodę, moją dziewczynę lutego!
Już myślałam, że nie dam rady w tym miesiącu - serio, strasznie zabiegany ten luty był, na szczęście Jagoda znalazła godzinkę by do mnie zawitać na małe malowanko:) Poniżej możecie podziwiać efekt naszej pracy!

Zapraszam!


Zaczniemy od oczek, gdyby nam się coś osypało :)


Na całą powiekę nałożyłam beżowy z Inglot a w załamaniu powieki mix dwóch cieni z palety Salted Caramel Heavenly i Candy.


Kolejna mieszanka cieni w załamaniu i zewnętrznym kąciku to cień Sweet, również z paletki Salted Caramel i pomarańczowy cień z Sensique. 


W zewnętrznym kąciku, jak najbliżej linii rzęs nakładam cień 115 z Kobo. Na pozostałą część powieki wklepuję płaskim pędzelkiem cień Yum! z paletkii MUR i dodaję brązu oraz pomarańczowego w zewnętrzny kącik. Dodaję odrobinkę i blenduję i powtarzam tak długo, aż uzyskam pożądany efekt.


Wacikiem nasączonym płynem micelarnym uprzątam to co się osypało i nakładam bazę rozświetlającą z Soraya. Wilgotną gąbeczką wklepuję podkład Catrice HD 010, który nieco nam zoksydował na skórze Jagody. Naprawimy to później!


Pod oczami, na czole i wzdłuż nosa i kości żuchwy rozproadziłam korektor Catrice Camouflage w odcieniu Porcellain.  Jako konturu użyłam bronzera z paletki do konturowania Ultra Sculpt Fair, a do opalenia twarzy użyłam połyskujący bronzer ze Smart Girls Get More. Wilgotną gąbeczką i pudrem transparentnym wypiekam obszar pod oczami i pod konturowaniem aby rozjaśnić te miejsca,  przedłużyć ich trwałość i podkreślić konturowanie. Wzdłuż całej powieki brązowym cieniem podkreśliłam linię rzęs. 


Na policzkach użyłam różu Live✬Love w odcieniu Joy. Brwi uzupełniłam cieniem do brwi Kobo w kolorze Ash. 


Brwi wytuszowałam maskarą Golden Rose 3D Lash a całą buzię rozświetliłam szampańskim rozświetlaczem Wibo. Dolną powiekę podkreśliłam cieniem Sweet i 115 z Kobo. Na całe usta nałożyłam pomadkę Golden Rose Velvet Matte 01 i dodałam odrobinę błyszczyku Essence ze złotymi drobinkami. 

Gotowe!

Mam nadzieję, że ten makijaż podobał się Jagodzie i że podoba się również Wam!

Czasami delikatne smokey daje lepszy efekt niż ciężkie, czarne stylizacje!

Zapraszam na swojego snapa i IG jeśli chcecie więcej makijaży! 

Całuski i do zobaczenia w marcu!:*:*
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz